Jak Azjatki dbaja o urode

Innym błędem wielu azjatyckich kobiet sprawiają, zużywa zbyt dużo cień do powiek. To rzeczywiście sprawia, że ??oko wyglądają mniejsze. Aby zwiększyć okolice oczu i otwórz go użyć brązu i złota dźwięki na twoich oczach. Wystarczy niewielka ilość powiek wystarczy do zwiększenia i tak już piękne azjatyckie oko. Można również korzystać z kilku różnych kolorów w obrębie tej samej rodziny. Zastosuj kolor bazowy na całą powiekę. Będzie to najlżejszy z kolorów, które chcesz użyć. Wziąć ciemniejszy i mieszać do pierwszego koloru na zewnątrz pokrywy. Upewnij się, że dobrze mieszają i nie pozostawia żadnych linii.

kwasy hialuronowe na stawy

Eyeliner jest bardzo ważnym narzędziem kosmetyczny azjatyckich oczu. Azjatyckie kobiety mogą uciec z ciężkiego liniowej, więc to jest twój czas, aby zrobić to. Użyj bardzo ostry ołówek i zastosować go jako ściśle do rzęs, jak to możliwe. Linia powinna się stosunkowo grubsze od wewnątrz powieki na zewnątrz. Kolory, które najlepiej wyglądają są czarne i ciemnobrązowe. Można również nałożyć cienką linię na dolnej powiece.

Azjatyckie kobiety również mają zwykle bardzo rzadkie rzęsy, więc inwestowanie w dobrej zagęszczający maskary byłoby mądre. Zastosuj co najmniej dwie warstwy na każdym oku i jedną warstwę na dolnych rzęs. Korzystanie zalotki pomogłoby otworzyć oko.

Aby zakończyć wygląd, świetny błyszczyk by rade. Nie trzeba dużo koloru na ustach, gdyż cała uwaga jedzie prosto do oczu.

Byłoby warto inwestować w coraz kilka ulubionej idź do produktów hurtowych. Pewne Essentials jak tusz do rzęs i czarny eyeliner będą wykorzystywane często, więc można zaoszczędzić czas i pieniądze kupując te elementy luzem.

Artykuł dzięki: http://www.husky.org.pl