Dlaczego niektore zabiegi fryzjerskie sa drozsze

Dlaczego niektore zabiegi fryzjerskie sa drozsze

Prawdziwe, ludzkie przedłużanie włosów kosztują mniej niż myślisz. Słyszymy o gwiazdach płacą tysiące dolarów, aby wydłużyć swoje włosy, ale czy naprawdę? Większość z nich korzysta z Clip-In włosami w tych dniach. Zdali sobie sprawę, że szkody zostało zrobione do ich naturalnych włosów. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to umieścić fuzję, klej-on, a nawet taśmy na rozszerzeniami we włosach! W rezultacie, większość z nich zwrócił się do clip-in rozszerzeń, ale gwiazdy nadal będzie zapłacić śmieszną kwotę rozszerzeń Clip-In (do 1000 $ lub więcej).

Na szczęście, ludzie tacy jak ty i ja możemy uzyskać najwyższą jakość, Clip-in przedłużanie włosów po cenach, które możemy sobie pozwolić. Nie trzeba zapłacić 1000 $ lub więcej na swoim klipie-we włosach, ale jest kilka rzeczy, które trzeba wiedzieć, zanim po prostu wyjść i kupić najtańsze rozszerzeń można znaleźć. Przedłużanie włosów różnią się jakością ogromnie od jednej marki na inną, a tam kilka rzeczy, które należy podjąć w celu rozpatrzenia przed wydając swoje ciężko zarobione pieniądze na rozszerzeniach.

Aby uzyskać najbardziej naturalny wygląd, najdłużej trwające rozszerzeń, chcesz iść ze 100% Indian Remy, ludzkich włosów rozszerzeniach. Remy włosy są najwyższej jakości ze względu na czas i opieki, że idzie do każdego pasma. Gdy włosy są pobierane od dawcy, specjaliści wyrównać łuski włosów w tym samym kierunku i upewnij się, że nici są tej samej długości. Proces ten wymaga czasu, ale zapewnia, że ??rozszerzenia będzie znacznie mniej prawdopodobne, aby plątaniny.

Nigdy nie chce zakupić rozszerzenia syntetycznych. Są to najmniejsze naturalnie wyglądających rozszerzenia na rynku, a oni faktycznie stopić, kiedy stosowana jest wystarczająco ciepła. Jeśli było nieświadomie zakupu syntetycznych przedłużanie włosów, topnienie będzie pierwszą wskazówką, że włosy są syntetyczne.
Artykuł dzięki: