Ziola na wlosy

Ziola na wlosy

Zapach jest zdrewniałe i świeże zielone zioła, balsamów i przypraw. W cytrusowe Nuty są nadal widoczne, ale schnie do pikantnym bazy, która ma wystarczającą moc trwałą. Givenchy Pour Homme woda kolońska zawiera następujące uwagi: Nuta głowy: cool grejpfruty, mandarynki, fiołka, Nuta serca: Lush owoce, egzotyczne przyprawy, nuty kwiatowe, Nuty bazy: Ciepłe lasy, wetiweru.

Organza perfumy dla kobiet został wprowadzony przez dom projektowania Givenchy w 1996 Organza jest klasyfikowany jako ostry, orientalny, zdrewniałe i kwiatowym zapachu. Ten kobiecy zapach posiada mieszankę wiciokrzew, bursztyn, gałka muszkatołowa, wanilia i gardenii i jest zalecana do dziennego zużycia. Jest ciepło, wdzięczne, i bardzo dobrze zmieszać. Butelka Ten zapach jest równie elegancka, jak sam perfum. Ten zapach jest bogata i bardzo różne, mieszanka aromatów kwiatowych z wiciokrzewu i gardenii delikatnie słodzenia jej gorący bazę muszkatołowej wanilii i bursztynu. Organza zapachowy zawiera następujących notach: wiciokrzew, bursztyn, gałka muszkatołowa, wanilia, Gardenia i tęczówki.

Hot Couture perfumy dla kobiet, został uruchomiony w roku 2000. To dobrze zrobiony przez Givenchy zapach jest kwiatowy, orientalny zapach, który jest wspaniały dla wieczorowej. Nota malin sprawia, że ??jego sposób poprzez zasłonę bursztynu wetiweru i magnolii z subtelną nutką pieprzu. Ma maliny i bursztynu notatki, mieszane z papryką, choć malinowy dominuje w pierwszym, pieprz i wanilia mix by uczynić go idealnym zapachu. Jak rzadkim couture sukni, ten zapach jest oryginalny, pomysłowy stworzenie. Hot Couture perfum zawiera następujących notach: malina, ambra, wetiwer, magnolia, pieprz, wanilia.

Artykuł dzięki: