Wplyw kosmetykow kolorowych na nasza cere

Wplyw kosmetykow kolorowych na nasza cere

Givenchy, które jest wymawiane gee-von-Shee, to linia perfum, kosmetyków, odzieży i akcesoriów. Hubert de Givenchy Givenchy założył organizację w 1952 roku i prowadził imperium od ponad 4 lat przed przejściem na emeryturę w 1995. Givenchy ma liczne linie zapachowe out, które są bardzo popularne na całym świecie. Jedne z najlepszych zapachów sprzedaży Givenchy Givenchy Gentleman to, Eau de Givenchy, Givenchy Pour Homme, Organza, Hot Couture, Amarige i wiele innych.aby przejść na stronę kliknij tutaj.

Givenchy pan był wprowadzony w 1974 i jest jednym ze starszych zapachów Givenchy odpowiednich dla ludzi. Gentleman jest bardzo zdecydowanie zapach, który zajmie trochę czasu, zanim będzie można uzyskać głowy owinięte wokół niego. Zalecany jest do dziennego noszenia, idealne do biura, ale byłoby również dopuszczalne jako zapach wieczorem. Givenchy Gentleman Kolonia zawiera następujące na stronie więcej informacji uwagi: Nuty głowy: estragon, cynamon, Nuta serca: paczula, wetiwer, nuty podstawy: civet, rosyjski skóry.

Eau de Givenchy dla kobiet został wprowadzony w 1980 roku i jest uważany za miękki, kwiatowy zapach. Wszystkie nuty zapachowe są dość oczywiste, ale nie władzę zmysły. Suchy dół jest dobrze mieszane, ale istnieją wyraźne nuty lilii i jaśminu, z jaśminu ustawicznego, aby uzyskać silniejszy ze zużyciem. Woody, piżmowy nuty bazowe są lekkie i miękkie. Eau de Givenchy perfumy jest idealny do noszenia w ciągu dnia i zawiera następujące uwagi: Nuty głowy: bergamotka, mięta zielona, ??nutami owocowymi, Nuta serca: konwalia, jaśmin, róża, cyklamen, Nuty bazy: mech, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, piżmo.

Givenchy Pour Homme Cologne jest dość nowym stworzeniem przez Givenchy i został wprowadzony w 2002 roku Givenchy Pour Homme jest lekkie i chłodne, a także zmysłowy, trwałe, ciepłe i wciągająca.
Artykuł dzięki: